Etrafımızda birçok insan var, bazıları kankalarımız yani can ciğer kuzu sarmalarımız ‍♀️ Ama aslında bize tüm yakın olanlardan daha yakın olan bir şeyimiz var, en sıkı dostumuz ve görünmez kahramanımız hijyenik pedlerin bir numarası Orkid tabii ki!

Eee yabancı dizilerin de bir numarası Game Of Thrones olduğuna göre dedim ve Orkid serisinden birkaç tanesiyle Game Of Thrones kadınlarından bir kaç tanesini eşleştirdim!

Zamanın acılarla yoğurarak büyüttüğü bir narin prenses, Starklardan Sansa Stark!

#sansastark
#sansastark

Bizi duygu kargaşalarına sokan, önce antipati kaptırıp, sonra kendini sevdiren leydimiz ❄  Çok zor günler geçirdi, ilk önce sarı pislik Joffrey zulmü, sonra ise psikopat Ramsay Bolton…

Dünya kadar üzüntü yaşayan, manyak manyak kocalara düşen kızçemiz Sansa Stark bence kesinlikle Orkid Infinity kullanıyor 👏

Sayesinde güzelliğinin önce ruhta olması gerektiğini iyice öğrendiğimiz zalim kraliçe, Cersei Lannister 🐍

#cerseilannister
#cerseilannister

Her zaman borcunu ödeyen Lannisters şeytanı bile kendine bağlayabilir. Kraliçe Cersei bizi gerim gerim gererken, koca krallığı elden bırakmamak için ise çok fazla çalışıyor. Yoğun, gıcık ve utanmaz bir insan olan kraliçemiz üzerinde pek çamaşır tutmayı sevmiyor.

Planlar, projeler, entrikalar ve bu kadar karmaşaya özel günler de eklenince, bence biraz sakinleşmek istiyordur, Orkid Sensitive Ultra Normal kullanıyordur 👏

Kuzeyin asi ve ballı lokma kızı, boyun eğmeyen bir intikam makinesi ‘Arya Stark’⚔️

#aryastark
#aryastark

Arya bizim elimizde büyüdü sayılır. Canım kızım küçücük yaşıyla diyar diyar gezdi. ⚔️ Needle en yakın arkadaşı oldu, türlü mücadeleye girdi ve sonunda, kızımız, sempatik bir intikam alıcıya dönüştü.

Arya’cık bol bol hava değişimi ve hatta beden değişimi yaşadığı için kesinlikle Orkid Gece Extra kullanıyor 👏

Bizim güzel Khaleesimiz, gönüllerin kraliçesi ve ejderhaların annesi, Daenerys Targaryen 🐲

#daenerystargaryen
#daenerystargaryen

Kâh ejderha üstünde, kâh at üstünde bir oraya bir buraya koşan, demir tahta oturmak uğruna binlerce savaşa giren güzeller güzeli kızımız 💓 Bence giydiği cesur kıyafetlerine ve açık renk tercihlerine bakılırsa asla işini şansa bırakmıyor.

Khaleesi… Kocaman ejderhalara ‘dracarys’ demesiyle bizi kül ettireceği gerçeği bile bizim kalplerimizin minnoşu olmasına engel değil 💕 Gönüllerin kraliçesi kesinlikle Orkid Platinum Gece kullanıyor 👏

#orkid #platinum
#orkid #platinum
Tarafını Seç 🙂

Hellö, Kalabalıkların kalabalığı İstanbul'dan uuuuuppuzaklara çok uzaklara sesleniyorum: burası benim dünyam! Hoş geldiniz efendim :)